Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elöbb veszem be a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elöbb veszem be a fogamzásgátlót 5 órával az baj e illetve ugyanaz e a hatása csak előbb?

Figyelt kérdés
Én egy 20 éves lány vagyok és 2 éve szedem a Tri-regol nevü fogamzásgátlót most szeretném előszőr ezt kiprobálni mivel a párom külföldön él és csak pár óránk van talizni ezért kéne előbb bevennem de félek nem olyan a hatás mint amikor a megszokott időben veszem be!Segítsetek!köszi
2008. márc. 5. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy miért kéne előbb bevenned? Hiszen ha rendszeresen szede akkor teljesen minegy hogy mikor találkozol a barátoddal, akár este, akár reggel, akár a szünetben, amikor nem is szeded, hiszen arra a z időre is védett vagy, hangsúlyozom akkor ha rendszeresen szeded, ami azt jelenti hogy nem hagysz ki szemeket és kb mindig ugyanabban az időben (pár óra eltérés lehet, de 12-nél ne legyen több).
2008. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyet ertek az elottem szoloval.Miert kellene felned?semmi baj ha hamarabb vagy akar kesobb veszed be.Nekem volt olyan is hogy tobb mint 12 ora elteltevel jutott eszembe es masnap este vettem be kettot(azert en nem ilyet szedtem...de az sem jo ha minden masodik este igy csinalod :)) ).Kar emiatt aggodnod azok a "hormonok" ugy is dolgoznak.Ne stresszeld magad inkabb koncentralj megjobban a baratodra ,minthogy ezen gorcsolj.

Kellemes orakat!

2008. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!