Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha menstruáció első napján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha menstruáció első napján veszem be az első szem fogamzásgátlót akkor megszünik a vérzésem? És a görcsök? (Yadine)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem, miért szűnne?
2009. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
A tabletta okozhatja a vérzés csökkenését és a görcsök enyhülését, de semmiképpen sem az első szemtől. Hanem hosszú távon. Ne felejts el gumival védekezni az első hónapban.
2009. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek szerint akkor most ugyanannyi napig(kb 6-7) lesz vérzésem mint tabletta nélkül?
2009. ápr. 13. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Én is ezt a gyógyszer szedem pont ezt a fajtát és én is még csak az elsö levél vége fele tartok még van egy hetem a vévéig és nekem semmi bajom nincs vele és érezhetöen látni fogok hogy csökkenek a görcseid hiszen a gyógyszer az ilyen problémákra is jó, a vérzésed nem fog megszünni csak csükken a mennyiség de nekem ugy van most hogy még mindig van olyan barnás folyásom elég erös volt egy két hete de mostmár ez csüökkent ez egy mellékhatás és majd a tablettás szünetben ha megjön akkor is kevés mennyiség várható erre én is kiváncsi leszek :)

2009. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint akkor most ugyanannyi napig(kb 6-7) lesz vérzésem mint tabletta nélkül? --> Első levél első szeme első "tabis" menstruációdon semmit nem fog változtatni! Majd idővel, 2-4 levélnél...
2009. ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!