Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lesz e valami baj, hogy ha...

Lesz e valami baj, hogy ha yadine tablettát a menstruáció 5 napján veszem be?

Figyelt kérdés
Mert eddig így szedtem a fogamzásgátlókat és most ezt írta fel az orvos,de nem mondta,hogy az első vérzésnél kell bevenni.
2009. márc. 27. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Abbahagytad e az eddig hasznalt tablettat? Vagy most csak attersz erre? Mit szedtel elotte?
2009. márc. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már szedtem összesen 4 fajta gyógyszert,de mindig lett valami baj(bevérzés,ciszta).Legutóljára a cypromixet szedtem,de 3 hónapot kihagytam és most ezt írta fel!
2009. márc. 27. 17:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt a tabit a nőgyógyászom javaslatára az 5.napon kezdtem el szedni.
2009. márc. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben meg kellene varni a kovetkezo ciklust. Az elso napon ajanljak, ami egyebkent nem mindenkinel alkalmazhato szerintem. Javasolni szoktuk inkabb a menstruacio 3. napjan valo kezdest, mert ez kesobb kevesebb menstuacios rendellenesseggel jar.
2009. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És nem lett semmi baj?Szóval nem gond akkor ha így kezdem el szedni?Köszönöm a válaszodat!
2009. márc. 27. 17:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem leszel így védett, csak az első levél után! Ha az 1. napon kezdenéd, védett lennél!
2009. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem baj ha nem leszek rögtön védett,mert úgy is 2 hónapot várnék vele!Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. márc. 27. 18:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mondta, mert neked kellett volna rákérdezned, hogy kezdd szedni...Másik megoldás a betegtájékoztatóban rejlik. Olvasd el és megvan a válasz, mikor kell bevenni...
2009. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!