Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 20 tabit szedek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 20 tabit szedek az a kérdésem ha a menstruációm második napján kezdtem el szedni akkor is véd már hét nap után? Mert ugye normál helyzetben védene de így?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Orvos, használati utasítás?
2009. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én is a Lindynette 20 tabit szedem, én az első napján kezdtem el és úgy hallottam így véd 2 hét után!! Arról pedig hogy ha nem a menstruáció első napján kezded el szedni én úgy tudom hogy 1 hónap után véd! Első válaszolónak pedig csak annyit, hogy a betegtájékoztató arról, hogy mikortól véd nem ír!!!!
2009. ápr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, nekem orvos is elmondta, és az utasításomon is rata van, igaz én nem ezt szedem. Emellett is úgy tudom, hogy ha első naptól szeded, már az első bogyó után véd, ha peidg később kezded el, akkor egy hét után. Az enyémre ez van írva...
2009. ápr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a doki 1. nap bevéve 2 hetet mondott. Ha nem 1. nap veszed be, akkor meg 1 hónap.
2009. ápr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, a betegtájékoztatón tényleg nincsen rajta, az orvosom meg két hét szabin:S ezért kérdezem itt,azt hiszem egy hónapot kivárok így is úgyis az a biztos. szép napot mindenkinek
2009. ápr. 14. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!