Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem vettem észre, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vettem észre, hogy terhes vagyok, és úgy kezdtem el szedni a fog. Gátlót, akkor a szünet alatt meg fog jönni, vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 01:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Az szép. És neked nem jutott eszedbe, hogy ez nem tűnik vmi jó megoldásnak?

Keress másik dokit, lehetőleg olyat, aki hajlandó kivizsgálni is.

Persze azt csinálsz, amit akarsz, ez csak egy jó tanács.

Jobb, ha még most rendbeteszik a ciklusod, mintha akkor kellene vele szórakozni, mikor már babát szeretnél.

2011. aug. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
2-nél voltam,az egyik ezt mondta,a másik meg helyeselt neki,és kiküldött,hogy ha a másik orvos azt mondta,akkor az van!
2011. aug. 11. 01:53
 13/24 anonim ***** válasza:
szép, nem mondom.. hát hallod, sztem csinalj 1 tesztet..
2011. aug. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Hát fasza...

Szerintem tényleg keresgélj addig, míg vki hajlandó nem lesz foglalkozni a problémáddal.

2011. aug. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszi,most akkor mit csináljak? Várjam meg,hogy megjön-e,vagy menjek el orvoshoz?
2011. aug. 11. 02:02
 16/24 anonim ***** válasza:
csinalj tesztet, mert ha 4 honapos terhes vagy, azt már el se tudod vetetni.. de nem tudom, h ezt eddig miért nem tetted meg?
2011. aug. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Keress egy értelmes orvost,hamár elvetetni nem tudod,akkor nehogy beteg babát szülj.:/
2011. aug. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Jah,neem,4 hónapos terhes tuti nem vagyok! Csináltam teszet a 3hónapba elég sokat,és mind negatív lett. Csak a gyógyszerkezdés előtti napokban nem védekeztünk túl jól,és ezért vagyok most bizonytalan.
2011. aug. 11. 02:23
 19/24 anonim ***** válasza:
mit jelent az h nem tul jól?
2011. aug. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha az utolsó aktustól eltelt már két hét, akkor csinálj tesztet. Ha pozitív, azonnal hagyd abba. Ha negatív, akkor szedd tovább. Közben pedig keress egy épeszű dokit, aki nem csak vizsgálat nélkül ad vmit, hanem megvizsgál.
2011. aug. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!