Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem vettem észre, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vettem észre, hogy terhes vagyok, és úgy kezdtem el szedni a fog. Gátlót, akkor a szünet alatt meg fog jönni, vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 01:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
van-e okod rá h terhes legyél??
2011. aug. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Mi? Terhes vagy, és szedni akarod a fogamzásgátlót? Vagy mi? Mert ebből a kérdésből ez jön le...
2011. aug. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ja, várjál, félreolvastam... hajnal van... XD
2011. aug. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Na, szóval ha terhes vagy, akkor ne szedj fogamzásgátlót (mármint, ha kiderült)!!! Akkor irány a nőgyógyász!!!
2011. aug. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Ha arra gyanakodsz, hogy már terhes voltál az elkezdés előtt, akkor miért nem vettél egy tesztet?

De egyébként is vérzés alatt kell elkezdeni, ha pedig volt vérzésed, feltehetőleg (nagy vszínűséggel) nem voltál terhes.

Egyébként ha terhes lennél, nem kellene megjönnie a megvonásosnak. De kivételek mindig vannak.

2011. aug. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Mert már 4 hónapja nem jött meg,és a doki azt mondta,hogy kezdjem el szedni a f.g.t. De előtte párszor nem védekeztünk,viszont azt még a teszt nem mutatta volna ki... Meg szerintem még most se mutatná ki,nem? 2hete szedem.
2011. aug. 11. 01:46
 7/24 anonim ***** válasza:
akkor először ki kellett volna vizsgalni h miért nem jött meg, nem? akkor mikor, h kezdted el szedni? mondtad az orvosnak h nem jött meg 4 hónapja????
2011. aug. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

De, már kimutatná. De akkor alapból el sem kellett volna kezdeni addig, míg meg nem győződsz róla, hogy nincs terhesség.

De ha 4 hónapig nem volt vérzésed, elég kevés esélyt látok rá, mivel feltehetőleg amúgy sem volt peteérésed.

A doki egyáltalán kivizsgált, hogy mi bajod, vagy csak adott tabit?

Mert azt remélem tudod, hogy az nem fog helyrerakni, csak elfedi a problémát addig, míg nem akarsz gyereket. Akkor meg majd járkálhatsz vizsgálatokra meg kezelésekre.

2011. aug. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Igen,de nem foglalkozott vele. Azt mondta,hogy szedjem a gyógyszert,aztán majd meglátjuk mi lesz.
2011. aug. 11. 01:50
 10/24 anonim ***** válasza:
jaj, de kiakasztanak az ilyen idióta orvosok.. :S
2011. aug. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!