Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Mindenképp váltsak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mindenképp váltsak tablettát, akkor is ha rendeződik a vérzés? Más módszerekkel, hogy lehetne ezen segíteni? ( lent a magyarázat)

Figyelt kérdés
3 hónapja szedek fogamzásgátlót, lehet váltanom is kell mert szinte az egész hónapot végigvéreztem,de még nem tudja eldönteni a nőgyógyász. Egyre jobban nincs libidóm és ehhez hüvelyszárazság is társul, eleinte még nem is volt olyan nagy akadály, használtunk síkosítót így az elején fájt egy picit de közben elmúlt,de ma is együtt voltam a barátommal ( így kb egy hónap szünet után mert ugye megvolt) és iszonyatosan fájt még síkosítóval is,nem enyhült,ujjal is rossz volt 2. ra, nem bírtam ki, abba kellett hagyni. Mindenképp megkérjem a dokim,hogy váltsak gyógyszert ?( mercilont szedek).. Vagy mit lehetne tenni ,hogy újra élvezni tudjam? Bárkitől szivesen várok tanácsokat!
2009. ápr. 11. 20:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
van még valakinek véleménye? tapasztalata? mit tenne a helyemben?
2009. ápr. 12. 17:36
 12/12 A kérdező kommentje:
ez is megoldódott, kaptam új gyógyszert és megint nem múlt a vérzés,és kórházba kerültem megfigyelésre..
2009. ápr. 26. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!