Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most van az első gyögyszerszün...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most van az első gyögyszerszünetem és a menstruációm nem jött meg. Valami bajom van? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Azt mondták még h pecsételő vérzés lehet,de nekem kb fél teáskanálnyi világosbarna cucc jött ki össz vissz.A gyógyszerszünetem meg szombaton jár le.Mi van ha addig nem jön meg?Mi oka lehet nem megjönni?
2009. ápr. 9. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

van akinek csak utolsó nap jön meg. addig ne idegeskedj. utána menj el orvoshoz. ha a tájékoztató és az orvos utasításai szerint szedted nem lehet baj.

ha nem jön meg akkor talán az az oka, hogy terhes vagy, és fordulj a nőgyógyászodhoz. nem hánytál, nem ment a hasad, szedtél valami gyógyszert mellette (pl. antibiotikum)? mert akkor lehet hogy nem hatott rendesen. ha ez az első leveled miért nem vártál a végéig a szexszel? Tudom, vannak olyan gyógyszerek, amik "az első szemtől" védenek, de én nem mertem volna nem megvárni minimum(!) 1 hónapot.

Remélem semmi gond nem lesz! Sok szerencsét!

21(L)

2009. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem a múltkor egy hónapot késett, és csak azért mert éppen akkor ideges voltam, és nem élek párkapcsolatban, szal sztem ne aggódj, biztosan meg fog jönni, csak késik.
2009. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, az a lényeg, hogy a szünetben megjöjjön! De mivel neked ez volt az első leveled, így az sem baj, ha nem jön meg a szünetben! Nézd meg, a tájékoztatód biztos írja, hogy nem baj, ha az első levél után nem jön meg!
2009. ápr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!