Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e a barátnőm terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e a barátnőm terhes?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy védekeztünk óvszerrel, csak az kiszakadt, és ezt csak a végén vettük észre. Nemrégiben történt egy hasonló eset, így (megint) nem akarunk sürgősségi fogamzásgátlót használni, valamint ma reggelre (tegnap este történt az eset) megjött a menzesze, szóval nem tudjuk, hogy akkor most szükséges-e mégis a 72 órás.


Köszi a normális válaszokat :)


2011. aug. 5. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Én a Gábort és a Viktóriát ajánlom.
2011. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy terhes attól függetlenül. Normális a menzesze?
2011. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hány éves is vagy???? 8.-ban tanitják.......ha megjött akkor nem...
2011. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

15:04-es ha odafigyeltél volna, akkor tudnád, hogy van olyan nő, akinek terhesen is megjön az első menzesze, csak nem olyan intenzíven, mint máskor.


Tapasztalatból beszélek, úgyhogy... :)

2011. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak igaza van.vannak olyan nők akik a terhesség alatt normálisan menstruálnak, csak nem olyan sűrün vérzik mind ahogy terhességen kívül szokott. vam rá esély,hogy terhes. tesztet vegyetek
2011. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg a beágyazódás még nem történt meg teljesen,ahhoz kell pár nap,így simán lehet normális mennyiségű a menzesze.
2011. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szia Mi 1 nappal a menzi előtt voltunk együtt a férjemmel,és nálunk baba lett.És hogy honnan tudom,hogy akkor fogant?Másnap a férjem elutazott dolgozni 4 hétre,és mikor hazaérkezett mutattam neki a + tesztet..:)
2011. aug. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon rosszul csináltok vagy bóvli gumit használtok,mert normális esetben minimális az esélye,hogy kiszakad,de nálatok már másodszor történt?Mi 6 éve így védekezünk a párommal,de soha nem szakadt ki.Amúgy van esély rá,hogy terhes lett.
2011. aug. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezért írtam, hogy normális-e a menzesze. Nem vagyok 8.os. Épp ez az.
2011. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönjük a válaszokat, vett be tablettát.

egyébként nem bóvli gumi, durexet használunk utasításszerűen :) úgy látszik ennyire "szerencsések" vagyunk

2011. aug. 8. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!