Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha óvszer nélkül szexeltem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha óvszer nélkül szexeltem a barátommal de nem élvezett belém mennyi az esélye h terhes lehetek? :$:/

Figyelt kérdés
a barátomnak latex alergiája van!
2011. aug. 4. 21:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kirívó legyek, én komoly választ adok!:)

Nem valószínű, hogy az vagy! Viszont többet ne csináljátok védekezés nélkül, mert azért mert most megúsztad, nem biztos hogy mindig megfogod!

2011. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
100%
nagyon kicsi az esélye. jo az előváladéktol lehetsz terhes de kis esélyel. de ha csak tényleg egy csepp sem ment beléd legközelebb ne csináljátok ezt. tabi vagy latex mentes gumi.
2011. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
100%
nyugi. már velem is volt ilyen... a lényeg h ne stersszelj... :) nekem például miután ez történt 1 hetet késett a menzim. de nem lett belőle baba... :)
2011. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
50% vagy igen vagy nem
2011. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

En is lany vagyok es voltam igy,sose estem teherbe de telleg kesett nekem is...

[link] itt azt irja az elovaladektol lehetsz terhes...

olvass utana,szerintem keves a valoszinusege

2011. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
miért nem lehet normálisan válaszolni?:((tisztelet a kivétel!) nem szedhetek fogamzás gátlót!
2011. aug. 4. 21:43
 17/22 AndiBandi93 ***** válasza:

Nem azért, de írták már, hogy ott a latex mentes gumi...

Egyébként hiába mondják, hogy kicsi a valószínűsége, mert attól még te lehetsz az. Hallottam olyan esetről, aki így lett terhes. Igenis lehetsz. Honnan veszed hogy ha pl. 10-ből 3 lány lesz így terhes, te nem leszel benne a 3-ban? Nincs semmi garancia erre, csak a gumi meg a tabi.

2011. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

ez úgy tetszik egyik nem használhat gumit a másik nem szedett fogamzásgátlót (ezek csak kifogások hogy ne égessétek mégjobban be magatokat vagy hogy ne derüljön ki hogy kislány vagy akinek iskolába a helye)


Nem szedhetsz latex alergia. Akkor köttesse el magát a barátod neked meg spirál.

2011. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!
2011. aug. 4. 22:46
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

1 éven belül jó eséllyel elindul az a baba.

De ez lehet 1 hónap is, ha pont szerencséd van.

Jó babázást, anyuka!

2011. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!