Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kell elkezdeni a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell elkezdeni a fogamzásátlót?

Figyelt kérdés
Tartottam 3 hónap szünetet de nem jött meg egyszer sem ennyyi idő alat. ujra el akarom kezdeni szedni, mikor kezdje hozzá ha nincs menzeszem
2009. ápr. 8. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Először is ne kezdd el.

Menj orvoshoz. Nem zavar, hogy nem menstruálsz 3 hónapja? Hogy ennek valami oka van? Hogy valami bajod lehet?

Eszedbe se jut, hogy megtudd, mi lehet a bajod és hogy kikúráld magad?

Menj el az orvosodhoz.

2009. ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Terhességi teszt!

2. Irány a doki! Azt a bogyót fel is kéne ám íratni és elmondani, hogy hónapok óta nem jött meg!

3. Ki mondta azt az idiótaságot, hogy szünetet kell tartani? Többet ártottál (szemmel láthatólag), mint használtál a szervezetednek! 10 évig simán szedhető folyamatosan. Semmi értelme annak, hogy 1-2-3 hónapot szüneteltetsz, mert annak csak rossz következményei vannak!

4. Mivel meg sem jön, így nem is kezdheted el szedni, mivel a mensi alatt kéne elkezdeni szedni!!!

2009. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kérdező nem tudhatta h kell-e szunetet tartani, vagy nem. nekem pl. ezt a gyogyszeresz monbdta. :S
2009. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
anno orvos irta fel a gyógyszert, előtte sem volt mensim meg peteérésem, a gyógyszer jo volt nem volt vele baj, tartottam egy kis szünetet hogy kicsit tisztuljon a szervezetem, kövezzen meg az aki azt mondja hogy szerinte nem kell tartani, két három évente nem árt. most még van itthon mert mikor utoljára fel irta az orvos akkor csak kiváltottam nem vettem be
2009. ápr. 9. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!