Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség esemény utáni tablettaétele ellenére, nem okoz gondot a babának?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál, ő azt mondta nem, de itt annyi mindent olvastam. Esemény utáni tablettát bevettem és mégis állapotos vagyok. Orvos szerint a tabletta bevétele után pár nappal lettem terhes. Nem okozhat gondot a babában?
2011. júl. 27. 09:31
1 2
 11/13 anonim válasza:
Annyira üdítő a sok "Ki akarom nyírni a gyerekemet, segítsetek!" kérdés, és " Jaj, de kegyetlen vagy, hogy megpróbálsz lebeszélni, hagy döntsem már el, hogy ki akarom-e nyírni a gyerekemet, én olyan szerencsétlen vagyok, nincs más választásom, és különben is szeretetből nyírom ki, mert nem tudnék neki megadni mindent." kérdezői komment után azt olvasni, hogy vannak még akik normálisan gondolkodnak, hogy lehet védekezni, lehet befolyásolni, hogy legyen-e gyerek, de ha a sors mást akar, akkor az ember nem kérdőjelezheti meg a sors döntését. Nem hiszem, hogy baja lesz Neki, és sok boldogságot Vele, ha a gumi is kiszakadt, és még az esemény utáni sem hatott, akkor az a Pici nem véletlenül akar sorsszerűen most megszületni.:)
2011. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, képzeljétek, ma voltunk egy másik orvosnál. Azt mondta, ha nem vettem volna be a tablettát, akkor is annyi esélye lenne, hogy bármi baja lesz, szóval úgy indulunk mint bárki más :) Még azt is mondta, hogy ha a gyógyszer miatt bármi is lenne, akkor 8. hét előtt elmenne a baba. De már 6 és fél hétnél tartunk, de ő szerencsére nagyon maradni akar :) Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 28. 11:08
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg fantasztikus.

Mindent kijátszva megfogan, és még el sem lehet gyógyszerrel "hajtani".

Kérlek, majd ha megszületik, gyere vissza ide, és mutass képet erről a kis hősről :)

2011. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!