Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség esemény utáni tablettaétele ellenére, nem okoz gondot a babának?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál, ő azt mondta nem, de itt annyi mindent olvastam. Esemény utáni tablettát bevettem és mégis állapotos vagyok. Orvos szerint a tabletta bevétele után pár nappal lettem terhes. Nem okozhat gondot a babában?
2011. júl. 27. 09:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
* Terhesség esemény utáni tabletta bevétele ellenére, nem okoz gondot a babának?
2011. júl. 27. 09:32
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el egy másik orvoshoz! Nem hiszem, hogy jót tett a babának, de én nem vagyok orvos...


Annyi szent, hogy Ő NAGYON meg akar születni.

2011. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

:)

de mivel a megtermékenyités a tabletta bevétele után pár nappal történt, akkor már nincs rá közel sem olyan hatással, mint ha megtermékenyült volna és utána veszem be, nem de?

2011. júl. 27. 10:32
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát az esemény utáni tabletta jó nagy adag hormonnal van ellátva. Vannak fórumok, ahol nőgyógyászok válaszolnak, tedd fel azokon is a kérdést, ők okosabbak lesznek. Én már csak egyet nem értek. Most akkor akartatok gyereket vagy nem? Az komoly hogy valaki beveszi az esemény utánit mert nem védekezett és nem akar gyereket, utána meg ugyanúgy nem védekezik? Most akkor mi van?
2011. júl. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mindig védekeztünk gumival, de ez van, látod :) meg is lepődtünk, hogy utána lettem pár nappal. De ha van, akkor már marad :P
2011. júl. 27. 10:49
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jéééé:) Aranyos:) Ilyet még nem hallottam, de természetanyánk tud valamit:)
2011. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja. De nem értem miért mérvadóbb az itt névtelenül írogató, orvosi diplomával feltehetőleg nem rendelkező emberek véleménye, mint az orvosé, aki 6 évig rohadt az egyetemen, aztán még évig szenvedett a szakvizsgájáért.

Ezt a gumis dolgot meg nem hiszem el. Ha nem szakadt ki, akkor nem lehetsz terhes. Ha kétszer kiszakadt egymás után, az már nem a gumi hibája.

Valószínűleg az esemény utáni tabi ellenére lettél terhes attól az aktustól, amire bevetted a tablettát.

2011. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Én úgy tudtam, hogy a 72órás tabi 1egész hónapig "kitart".

Ha marad a pici, kívánom, hogy egészséges legyen :)

2011. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nekünk 80% os biztonságot mondtak ezzel kapcsolatban!

Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy! (:

2011. júl. 27. 14:00
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Ettől nem lesz baja a babának, az én dokim is ezt mondta. Én fogamzásgátló mellett lettem terhes és már 10 hetes volt, mire kiderült, mert a vérzésem nem maradt ki, sőt többször vérezgettem. Legalább 8 orvost végigjártam, mert nem akartam elhinni, hogy a picúr egészséges lehet. Mindegyik azt mondta, hogy a gyógyszer nem okoz gondot, sőt a legtöbb azt is hozzátette, hogy az esemény utáni tabletta sem károsítja a kicsit, pedig annak jóva magasabb a hormontartalma. A kisfiunk már másfél éves, okos, eleven, szép, tökéletes! Én meg eléggé elfogult vagyok! :))

Ha jól értelmeztem (az aggódásodból), akkor megtartjátok a picit. Sok-sok boldogságot kívánok Nektek!

2011. júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!