Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Hogy működik, ha nyaralok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Hogy működik, ha nyaralok?

Figyelt kérdés
Holnap elutazunk a Balatonra párommal. Gumival védekezünk, és ha bármi probléma adódna (elszakad), akkor ott hogy írattathatok fel 72 órás tabit? Gyógyszertárban vény nélkül kiadják? Vagy keresnem kell egy háziorvost ott? Időm már nincs, hogy itthon vegyek. Későn jutott eszembe, bocsi. Tényleg SOS!
2011. júl. 22. 18:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi, a kúp jó ötlet!


Már miért lennék gáz? Mert felvetettem ezt a lehetőséget?! -.-

2011. júl. 22. 18:57
 12/15 anonim ***** válasza:

szerintem 18-20 évesen simán izgulhat valaki egy kicsit ilyesmin.


kapsz vény nélkül, ha meg nem, akkor kekeckedsz igen. megfogod a patikust, kirántod a pult mögül, a mutatóujjad körmét bevágod a szeme egyik sarkába, és elkezded csúsztatni a szemgolyó irányába. kur.va hatásos!


de tényleg, logikusan: egy olyan gyógyszer amihez hirtelen, akár váratlanul be kellhet szerezni. nem kell hozzá semmilyen engedély, csak némi pénz. :)

2011. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Javaslom egy patikában vegyél helyi fogamzásgátlót, olyat, amely nem károsítja az óvszert. Így az + a gumi elég biztos védelem...
2011. júl. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi a megértő válaszokat! :)
2011. júl. 22. 21:15
 15/15 anonim ***** válasza:

na erre még én is írom, hogy szívesen!

hát mit értene meg az ember, ha nem ezt! :))

2011. júl. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!