Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor szokom hozzá a gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szokom hozzá a gyógyszerhez?

Figyelt kérdés

Kb 8 hónapja szedem a Belara nevű fogamzásgátlót, és vannak még mellékhatások, amik nem múltak el teljesen. A pattanások kezdenek elmúlni, már egyre kevesebb van és azok is menses előtt jönnek csak ki.. A hajam nem hullik már, a körmeim is erősödtek. Ennek örülök. Csak a szexet nem kívánom annyira, mint mielőtt elkezdtem szedni.

Mit tanácsoltok, várjak még vele, hátha még nem szokott teljesen hozzá a szervezetem, vagy próbáljak egy másikat? És ha azzal sem lesz más?

Nektek mennyi idő kellett, hogy hozzászokjatok?

Köszi


2009. ápr. 3. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
velem az a helyzet h 2 hónapja szedek yasminelle-t és egy darab mellékhatás nem jött ki még rajtam. szóval szerintem ez nem olyan h egy idő után megszokja a szervezeted, vannak gyógyszerek, amiknél előjön a mellékhatás, van amiknél nem. én legalábbis erre következtetek. úh szerintem mindenképp válts :)
2009. ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Válts. Azt ajánlják, hogyha 3 hónap után nem múlnak el a mellékhatások, akkor már váltani érdemes, mert ennyi idő alatt a szervezet hozzászokik a gyógyszerhez, tehát ami mellékhatás 3 hónap után megvan, az már megmarad.
2009. ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2009. ápr. 3. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!