Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok leírnátok, hogy nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok leírnátok, hogy nektek hogyan váltak be, a fogamzásgátló módszerek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én eddig még csak gumival védekeztem, de már nagyon nem akarok vele és váltani szeretnék! Fontos lenne tudnom, hogy kinek hogy vált be más! Ti hallottatok az implantátumról? Valaki használja? És az injekcióról mi a véleményetek?
2011. júl. 22. 00:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez így van :( ha nem jól bánnak velem szerintem ott is hagyom őket:S Köszi a segítséget még egyszer!:)
2011. júl. 22. 22:09
 12/14 anonim válasza:
Szia újra! Én a tegnapi 13:40-es válaszoló vagyok, és láttam, hogy nyíregyházi vagy : D én is : ) Én magánorvoshoz mentem, míg a barátnőm a kórházba, és az ottani orvos elfelejtette felvilágosítani arról, hogy ki nem szedhet fogamzásgátlót. Trombózisra hajlamos (vagy akinél van ilyen a családban) az fokozott óvatossággal, vagy egyáltalán nem szedheti. Persze ez egy orvos a sok közül, de attól, hogy odakint esetleg nagy a sor, még oda lehetne figyelni a páciensekre. Magánorvos megint más, ő rám szánt fél órát hiába odakint terhes anyukák várakoztak, már órák óta. De ez is orvosfüggő :)
2011. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Jaj és elfelejtettem, hozzá írni a lényeget, hogy a barátnőm pont azok közé tartozik, akik egészségügyi okok miatt nem szedhetik. Csak az orvos volt eléggé felületes, semmi kivizsgálás, egyszerűen felírta neki. Szerintem érdemes a magánorvossal próbálkozni.
2011. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen, igen ilyen a nyíregyházi kórház...:S de egyébként hogy bántak vele? És legalább higiénikusak voltak? :S Mert ott... hmm kicsit félek:(

Tudom, hogy a magán sokkal de sokkal jobb, odafigyel törődik veled, kedves. De mint írtam sajnos nekem a kórház maradt mert ott ugye nem kell fizetni, és nekem nincs pénzem magánorvosra, mivel anya nem engedi..:(

2011. júl. 23. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!