Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 6 hetes gyermekágy alatt ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 6 hetes gyermekágy alatt ha elmúlt a vérzésem védekezés nélkül eshetek e teherbe?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
mi van??
2009. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, eshetsz. Sosem szabad a szoptatás és az össze-vissza vérzések miatt védekezés nélkül szexelni. A szoptatásról azt mondják, hogy véd, mert a legtöbb nőnek nem jön meg, de ez nem igaz. Mindig védekezz. Sokaknak azért van 2-3 gyerek egymás után, mert azt hitték, hogy szülés után egyből nem lehet teherbe esni, dehogynem! Állítólag az egyik legtermékenyebb időszak. A szoptatás is max. akkor használ, ha gyakran szoptatsz, ha pl. a babád nem eszik már éjjel, tuti, hogy ugyanúgy fogamzóképes leszel.
2009. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A multkor mikor en is voltam ultrahangon, mert remenykedtem abban hogy terhes leszek, az egyik ismerosom epp meselte, hogy most szuletett az elso gyereke, es vedekezes nelkul volt a a ferjevel es bele is elvezet, azt mondja, hogy o neki most eleg lenne ez a gyerek, es most egy hete kellet volna megjonnie, de sehol semmi. Na megvarom mig kijon az ultrahangrol mert elottem allt, azt mondja mikor kijon, hogy hat hetes terhes! Na mondom szep, en meg majd kijottem mint egy kutya, mert sehol semmi! Ugyhogy szerintem is van ra lehetoseg, hogy terhesseg utan par hettel is terhes maradj!
2009. ápr. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!