Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhességi teszt. Segítene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhességi teszt. Segítene valaki? Holnapig kéne válasz!

Figyelt kérdés

4 napja késik a menstruációm, úgy döntöttem veszek egy terhességi tesztet. Kérdésem a következő: Westendben DM/Rossmannban/Matchban kapható teszt?


Sosem csináltam még ilyet. Ha bemegyek a wcbe és rápisilek a tesztre, azt utána berakhatom pl táskába? Hogy máshol várjam meg az eredményt? Mert érdekes lenne 10-15 percet lenni a wcben.. Köszönöm a segítséget! Nagyon fontos!


2011. júl. 18. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

gyógyszertárba bemész és kérsz egy tesztet (500-600 ft)

Utána bemész a WC-be elolvasod mi van benne írva, hogyan kell elvégezni a tesztet és utána megcsinálod... (általában a várakozási idő 5 perc szokott lenni)

2011. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hantamanó válasza:
Már nem azért de párnapos csúszások szoktak lenni a menstruációban lányok. Szerintem ne törődj ezzel ha egy hét után nem jön meg na akkor van nagy gáz.
2011. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Rossmannban, DMben tuti hogy mindenhol találsz, de ahogy írták, gyógyszertárban is. Ha csak nem sietsz, inkább menj haza és ott csináld, nyugalomban. Érdemes többet is venni (2-t, a tuti eredményért, a 2.-at kicsit később felhasználni).

És feltétlen reggeli első vizeletből csináld! (Rajta van a tájékoztatón)

2011. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az a probléma, hogy otthon nem igazán van lehetőségem megcsinálni.. Egész nap otthon van valaki.


Sosem szokott késni, ezért nem értem :S Időzített bomba szerűen szokott megjönni.

2011. júl. 18. 22:28
 5/11 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 18. 22:28
 6/11 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy reggeli első vizelet kicsit necces plázában. És tényleg zavaró a jövés-menés, a rossz világításról nem is beszélve, márpedig itt aztán kell a fény! Az is lehet hogy felkelsz korán, mikor még senki sincs fenn és megcsinálod.

Nekem emlékszem egyszer koliban kellett (hálisten nem volt baj), hát, nem volt kellemes élmény, de a korán kelés tényleg segít.

Írd meg majd az eredményt!

2011. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

gyógyszertárba vegyél ha lehet az megbízhatóbb sokkal, 800Ft

és egy pohárba belepiisilsz és van hozzá ilyen "ecet" és a pohárból át csepegtetsz a vizeletedből a tetszcsíkra, és vársz 5-10 percet, ha lehet nyugodt körülmények között tedd, most nem az a fontos, hogy más mit gondol, arról h meddig vagy bent a wc-én, hanem az, hoogy ne legye semmi..

sok sikert a hnaphoz:)

2011. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző: Van átfedés a gyógyszertárban és a drogériákban kapható tesztek között, és drogériában még válogatni is lehet (érzékenység, ár, stb.). Szerintem ott kényelmesebb és semennyivel sem gagyibb.
2011. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De csak nem törnek rád otthon a WC-n. Meg nem hiszem, hogy gyanús, ha 10 percet bent töltesz.
2011. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
DM-ben, Rossmanban kapsz. A megbízható márkák: Corax Be sure, Gabrielle. X-epilt ne vegyél, az nagyon xar teszt!!!
2011. júl. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!