Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj ha nem vettem be a Postino...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem vettem be a Postinor masodik tabijat?

Figyelt kérdés
Kaptam egy ilyen postinor nevu tabletat.. de viszont nem kaptam meg a baratnomtol a masodik tabit .. es mot olvastam el hogy a masodikat is be kell venni..es az esetleg baj ha esemeny elott 10 percel vettem be?...ha mind ez baj mit tegyek?..holnap vasarnap, nincs nyitva gyogyszertar..
2011. júl. 16. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudod te mi az a Postinor? Esemény UTÁNI tabletta. Be sem vehetted volna, ha nem doki írja fel.

Menj el orvoshoz,minél hamarabb, mert szétkúrod a hormonrendszered.

2011. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, tudodm mi az.. de nem azt kertem hogy le szidjatok meg dokihoz kuldjetek hanem hogy valaszoljatok a kerdesemre...kerlek...koszonom
2011. júl. 16. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, de basszus, muszáj dokihoz küldjelek! Ez az egyetlen értelmes tanács.

Igen baj, a hormonrendszer nem játék, és ez nem szidás, hidd el nekem, hogy nem akarok rosszat. Ez egy iszonyú kemény hormondózis, arra az esetre van kitalálva, ha szakadt a gumi, és mindenképp esemény utánra.

Nem tudom mit gondoltatok, de ez nagy marhaság volt. A terhesség lehetősége egy dolog, de egy esetleges későbbi meddőség? Ez nem játék, menj orvoshoz.

2011. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok,ha jól értem a barátnőd vett be korábban ilyen gyógyszert és amit ő elfelejtett bevenni és megmaradt,azt most te bevetted esemény előtt? Legközelebb közös óvszert használtok majd? Erre most milyen választ vársz?-menj el dokihoz!!!
2011. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ügyeletes gyógyszertár van!
2011. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!