Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki mit tud a Postinor nevu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tud a Postinor nevu tablettarol?

Figyelt kérdés
Ki mit tud a Postinor nevu esement utani tablettarol ? Vannak mellekhatasai, es ha igen, mik azok ?
2011. márc. 20. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, az a 80-as években volt nagy divat. Ergo nem biztos, hogy az a legbiztonságosabb védekezésileg meg egészségügyileg. De ezt csak gondolom. Amúgy férfi vagyok, semmit nem tudok a tablettákról. Én csak arra gondoltam, hogyha például a zenekarok sokkal jobb minőségben veszik fel a lemezeiket, mint a 80-as években, akkor lehet, hogy a tabletták között is van ilyen fejlődés. De inkább járj utána nőgyógyásznál.
2011. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Vannak mellekhatasai, es ha igen, mik azok ?"

Mi lenne, ha elolvasnád a betegtájékoztatót?

2011. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Esemény utáni tabletta, azaz minden aktus után be kell venni. Nagy hormonlöket a nőnek minden szex után, nem éri meg. Összezavarja a ciklust.

Azoknak szokták írni, akik nagyon ritkán szexelnek, de szerintem jobb az óvszer. (Vagy ha szedhetsz, akkor egy alacsony hormontartalmú rendes fog.gátló tabletta)

2011. márc. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

Nem minden aktus után kell szedni, ez ugyanis arra való, hogy ha véletlen nem történt védekezés, vagy nem volt megfelelő (elszakadt az óvszer), ,akkor legyen még vmi mentőöv.

Szigorúan tilos védekezésnek használni ezt a módszert.

És nem írják fel arra se, ha vki ritkán szexel.

Arra írják, ha baj történt...

2011. márc. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, akkor lehet, hogy rosszul tudtam, de egy osztálytársam anno így szedte... Lett is belőle baja, nem is értettem, hogy miért ezt írták fel neki védekezésnek.
2011. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!