Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló váltásánál hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló váltásánál hogy kell folytatnom a szedést?

Figyelt kérdés
Sensonette 20-at szedek, másikat szeretnék iratni a dokival. Pont a 7 napos szünetben kell mennem hozzá. Addigra már szednem kéne a másikat? Vagy a szünet után kell majd elkezdeni, esetleg a menstruáció első napján? Vagy ez mindegyiknél változó?
2011. júl. 16. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A doki mindent el fog mondani. Nem is tudnád elkezdeni előbb, mivel még fel sem írta a doki a másikat. Ne haragudj, nem értem a kérdésed. Hogy akarsz másik gyógyszert szedni, ha még fel sem írták?
2011. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
26.-án írja fel. Nekem az lenne a lényeg, hogy folytatólagosan tudjam majd szedni. A kérdésem arra irányul főként, hogy a 7 napos szünetben már kezdenem kellene-e. Persze, ha kell is, nem fogom akkor még tudni elkezdeni.
2011. júl. 16. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanúgy kell folytatnod, mintha folytatnád az előzőt, vagyis a szünet utáni első napon. Ha minden igaz. Ha átállít pl. ilyen hüvelygyűrűre, akkor is azt mondta az én dokim, hogy akkor tegyem fel, mikor el kéne kezdeni szedni az előzőt. De azért kérdezz rá!
2011. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Doktor/doktornő arra van, hogy majd mindent elmagyaráz, egyébként logikusan gondolkodva szerintem ugyanúgy kell tovább szedni, különben szintén józan paraszti ésszel gondolva felborítod a zegyensúlyt:)

És hajrá, egyébként én is lassan már váltani szeretnék, de majd augusztus-szeptember tájékán lesz erről szó szerintem.

2011. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!