Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az normális, hogy a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a fogamzásgátló szedése óta hirtelen hangulatváltozásaim, és sírógörcseim vannak?

Figyelt kérdés
Két hónapja szedek fog.gátlót (Gestomix) és azóta igencsak hisztis lettem :) korábban nem volt jellemző. Mi a teendő? Menjek vissza a nőgyógyászhoz, és írassak másikat, vagy még várjak, hogy hozzászokjon a szervezetem, és jobb lesz?
2009. márc. 31. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, várj még.

az elején én is fura voltam (magamnak is), aztán minden rossz és kellemetlen tünet szépen hónapról-hónapra elmúlt. Nekem nemcsak a hangulatom változott, de a gyomrom is fájt, éjjel nem tudtam aludni, nappal álmos voltam, pattanásosodtam, szédültem, sírtam mindenen..

Aztán elmúlt, most szép a bőröm, erősek a körmeim, nem hullik a hajam, rendszeres a havim, és jó a közérzetem.

2009. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Várj még 1 hónapot. Ha nem változik, irány a doki.
2009. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én több, mint 4 hónapja szedem és még azóta is előfordul ez a depis, sírógörcsös időszak, pedig előtte sose voltam ilyen!!!
2009. ápr. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de ha nem javul sőt ha erősödik akkor másik kell, mert az a tabi nem jött be neked.
2009. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem a tabitól van! Hallottál már arról, hogy PMS? Ha nem, nézz utána a gugliban!

Én 5 éve szedem, de mensi előtt pár nappal egy vígjátékon is képes vagyok elbőgni magam!

2009. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Biztos nem PMS, mert nem csak a mesi előtt jelentkezik. aszem még egy hónapot adok neki, ha nem múlik el akkor váltok.


Köszi

2009. ápr. 1. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is most kezdtem a tablettát és én is hisztis sírós vagyok néha még magamra is rákiabálok hogy :Ne legyél már ilyen elviselhetetlen! :)De ahogy olvasom ez el fog múlni.Ha úgy vesszük hogy a tabletták azt a látszatot keltik biológiailag hogy terhes vagy akkor normális...a terhes nőknek is van egy időszakuk amikor úton útfélen elpityerednek és nem csak a filmekben.De a sírógörcsök után vigasztalhatod magad a pároddal:)
2009. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!