Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A huvelekup csak akkor nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huvelekup csak akkor nem nyujt 100%-os vedelmet ha a baratom belem is elvez?

Figyelt kérdés
En hasznaltam a huvelykupot, betartottam a hasznalati utasitasban a leirtakat. De belem nem elvezett a baratom, hanem kivette mielott elment volna. Igy 100%-os vedelmet nyujt? Vagy az elovaladekkal sem bir megbirkozni??
2009. márc. 30. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést!Ha nem élvez beléd a barátod, akkor mitől kell hogy megvédjen a kúp? Az előváladéktól is teherbe lehet esni, ezért kell!
2009. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szal sokan irjak, hogy a huvelykup nem biztonsagos! De ha a baratom nem elvez belem, es csak elovaladek kerul belem, (ezert hasznalom a huvelykupot) akkor sem 100%-os? Akkor is van esely a terhessegre?
2009. márc. 30. 14:51
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
van. De ha tablettát szedsz akkor is van esély rá, de kevesebb.
2009. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmi sem 100%-os, de a kúp az előváladékkal nagy valószínűséggel meg tud bírkózni!Én is így alkalmazom,és működik a dolog!
2009. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezzel engem is meg nyugtattál, mert mi is így használjuk. Mióta használod így?Mert mi még csak 2 alkalommal.
2009. márc. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kb 1 éve...de az egyik ismerősöm ajánlotta,aki már 6 éve használja így...
2009. márc. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi is használtuk már így, sőt párszor nem is szakítottuk meg, és úgy sem történt semmi baj. Bár kicsit rizikós, idegbajosoknak nem ajánlatos kísérletezgetni :P
2009. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mna, megnyugtatattok! Mert en is igy hasznalom, hisz en a gumiban abszolut nem bizok! Mivel mikor eloszor voltam a baratommal, akkor kiszakadt igaz nem jutottunk el odaig, hogy el is menjen, mert idoben eszrevettuk! De azert egesz honapban izgulhattam, az elovaladek miatt! Ugyhogy inkabb ezert ezt alkalmazom, mert tablettat nincs erdelme, hogy szedjek, mert nagyon kevesett vagyok egyutt a baratommal, mert magyarban dolgozik!
2009. márc. 30. 18:16
 9/13 A kérdező kommentje:
De meg egy kerdesem lenne, minden uj aktusnal uj huvelykupot kell hasznalni, ezt irja a hasznalati utasitasban! A multkor, a baratom elelvezett, megtorolte a farkat, es vissza is tette. Es nem hasznaltunk ujbol kupot, hisz 3-4 perc telt el maximum.. :) Es a kup ket oran att ved. Akkor megis miert kene uj kupot hasznaljak? Hisz nagyon keves eselye van annak, hogy sperma keruljon belem! Max. az elovaladekkal ami kijon.. Tehat akkor kotelezo mindig ujat felteni, vagy max 1 oraig hasznalhatjuk tobb alkalommal is ugyan igy?
2009. márc. 30. 18:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor kell,ha belédélvez!Esetleg próbáljátok ki a Pharmatex hüvelytampont!Az 24 órán át véd,és nem kell újat felrakni,ha új aktusra kerül sor!
2009. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!