Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor biztonsagos gumi nelkul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor biztonsagos gumi nelkul szeretkezni?

Figyelt kérdés
Vagyis szedek gyogyszert de meg csak par napja (10) es meg nem merunk gumi nelkul szeretkezni.Varjak meg? 1 honap kb?
2009. márc. 29. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ha a mensid első napján kezdted el szedni, akkor teljesen biztonságos már az első szemtől kezdve.

ha nem akkor vetted be, akkor elpazaroltad az első levelet mert akkor nem vagy védett abban a hónapban.

2009. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Soha
2009. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez gyógyszertől függ, de szerintem 2 hetet várj!
2009. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Egy hónapot szoktak mondani a biztonság kedvéért.

A tabletták leírásában szinte kivétel nélkül azt írják, hogy az első 2 hétben kiegészítő fogamzásgátlásra van szükség.

2009. márc. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az elso napjatol szedem,de aztan elmulott a verzesem.
2009. márc. 29. 23:15
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
de benne van a betegtájékoztatóban am. ha az első naptól szeded akkor védett vagy (ha csak az ellenkezőjét nem állítja a tájékoztató) az én gyógyszerem így működik (yasminelle). és még szép h elmúlik... jól is nézne ki ha egész hónapban véreznél! :D
2009. márc. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

elsőnek

ez nem teljesen igaz. Előfordulhat egy cikluson belül dupla peteérés is, amikoris az első után, akár a menstruáció ideje alatt megérik egy pete. Ezért mondják a 2 hetet, hiszen 2 hét után már az így megérett pete sem életképes. Nagyon ritkán, de előfordulhat, jobb vigyázni, minthogy baba legyen a kis valószínüség mellett is.

2009. márc. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
mi megvártuk az 1 hónapot és megérte :)
2009. márc. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az attól is függ, hogy milyen tablettát szedsz! De a legtöbb már az első szemtől véd! Ilyen az enyém is (Gracial).
2009. márc. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én gestomixot szedek. a menzesz első napjától kezdtem és a 12. napon már belém élvezett a párom. a 7 napos szünet 4. napján jött meg a menzeszem,szal semmi probléma nem volt.
2009. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!