Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a menstruációm nem marad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a menstruációm nem marad ki akkor biztos hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Hallottam az egyik barátnőmtől hogy akkor is lehetek terhes ha a menstruációm nem szakad meg... Ez igaz??

(Még soha nem csináltam terhességi tesztet, mert mindig használunk óvszert a barátommal, és még egyszer sem szakadt ki, ezért nem láttam értelmét. Azt hittem, hogy ha nem marad ki a menstruációm akkor nem is lehetek terhes, de attól a hírtől hogy így is simán lehetek az, kicsit beilyedtem.)

Légyszi csak komoly válaszokat.

Előre is köszi!


2011. júl. 7. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól még lehetsz terhes, nagymamám is úgy volt terhes anyukámmal hogy közben menstruált, de ne aggódj, azt úgyis érezni fogod ha terhes vagy, bár nem mintha én tudnám, :D de szoktam kérdezősködni ilyen dolgokról és azt mondják hogy egy nő megérzi ha terhes, és nem feltétlenül azért mert kerekedik a poci, hanem ezt már jóval hamarabb
2011. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. De ha normálisan védekeztek nem lesz baj,ne aggódj fölöslegesen! :)
2011. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehetsz, a statisztikák szerint kb csak attól nem lehetsz biztosan, ha nem élsz nemi életet. de nem kell félni ettől, első 12 hétben még el is lehet kapartatni bármikor
2011. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elviekben lehetséges, de baromi ritka, sőőőőt. 0% szinte, ha nem annyi. Ha vérzésed van, akkor vagy a menstruációd, vagy letális vérzés (nem életképes a magzat), tehát ezen ne görcsölj.
2011. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán előfordul, hogy pár hónapig még menstruál valaki terhesen is (pl. nagynéném unokatesómmal), de azért nem ez a jellemző. Ráadásul azért olyankor is vannak egyéb árulkodó jelek, pl. mellfájdalom, reggeli hányinger, kívánósság stb...
2011. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)

Amúgy talán inkább attól félek, hogy nem derül ki időben a dolog, és késő lesz az abortuszhoz.

2011. júl. 7. 22:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, igaz, de nagyon kevés a valószínűsége. Azonkívül érzed, hogy nem olyan, mint szokott. (már a vérzés)
2011. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!