Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » MIkor kell fehúzni a gumit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIkor kell fehúzni a gumit?

Figyelt kérdés
Kérlek részletes és komoly válaszokat írjatok, mert míg ezt nem tudom, nem tudok továbblépni :(
2009. márc. 29. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha már merev teljesen a pasi nemi szerve
2009. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rajta van a dobozon, és a benne levő tájékoztatón vagy fél oldalas pontos leírás+KÉPEK is, kb 30 nyelven :P ! Annál pontosabban mi sem tudjuk leírni. Amugy hány éves vagy?:)
2009. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Behatolás előtt.Előtte a pettinghez nem muzsáj.Megfogod és összenyomod a gumi végét,hogy kimenjen belőle a levegő,és felgörgeted.
2009. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
miután merev a pénisz, és fel tudod rá húzni teljesen. Ha "félig kész" állapotba húzod rá nincs értelme, mert szex közben könnyen lecsúszhat és ott a baj!
2009. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tájékoztató nem papírrepülőt hajtogatni van benne.
2009. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

jól írta az előző válaszoló, és hozzáteszem: nagyon fontos h megfelelően húzd fel, mert ha nem, közben lecsúszhat/kiszakadhat! teljesen merev péniszre kell felhúzni a behatolás előtt (illetve azelőtt, mielőtt a péniszeddel a barátnőd puncijához érsz), úgy, hogy a végén összenyomod az ondótasakot (vagy nemtom hogy hívják), úgy h ne menjen bele levegő. ezután ráhelyezed a péniszed tetejére és egyszerűen legörgeted rajta a gumit. ha megvolt az aktus és elmentél, azonnal vedd ki a péniszed a párod hüvelyétől és dobd ki az óvszert. a lelankadt péniszről szex után könnyen lecsúszik az óvszer, és akkor semmit sem ért az egész.

szerintem előtte gyakorolj egy kicsit:) ha meg még azután sem megy, kérd meg a barátnőd h segítsen felhelyezni! (remélem jól gondoltam h fiú vagy, de ha lány vagy hát nem baj ha te is tisztában vagy ezekkel) sok sikert! ;)

2009. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
18/L vagyok, még szűz és csak kíváncsi voltam, h mikor ,,kotorjam elő,,. Nem árt ha nemcsak a fiú tudja :) Köszi a válaszokat!
2009. márc. 29. 22:48
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Amíg ezt nem tudod, addig ne is akarj továbblépni...Ha babát akarsz, akkor csak a magömlés előtt...Ha védekezésre akarod használni, akkor az 1. behatolás előtt és minden újabb menet előtt.
2009. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!