Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki hogyan szokta ellenerőzni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan szokta ellenerőzni az aktus végén, hogy a gumi nem szakadt ki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sosem ellenőriztem...szerintem az ha kiszakad az elég látványos, mert elég egy kis lyuk és hasad az egész. Bár lehet csak mázlim volt még akkoriban.

Hallottam olyat, hogy felfújták (elég röhejes), vagy vízzel teleengedik... ezeket hallottam másoktól, de ez már inkább paranoia.

2009. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lyukas lenne feltűnően kifolyna belőle.
2009. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
elég kicsi rá az esély h kilyukadjon, de ha kiszakadna az egész szétrepedne.
2009. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam már volt hogy kiszakadt az óvszer...ahogy elöttem már írták elég látványos volt, mivel nem volt meg a vége az óvszernek.Vert is a víz rendesen hogy apa leszek, de szerencsére nem lettem az!!

Gondolom aktus után kiveszed a szerszámot..utána megtudod nézni hogy van-e valami gond. Am mielött elkezdtek szeretkezni a kibontatlan óvszeres zacsin nézd meg hogy van-e benne levegő!!HA van akkor kicsi az esélye hogy kiszsakad.Jah meg minőségre is kell adni..(Durex,Livestlye...)

2009. márc. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű...engedj bele vizet, szorítsd össze,és ha valahol spriccel, akkor van gáz..
2009. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!