Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdhetem előbb a 7 napos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdhetem előbb a 7 napos szünetet 2 nappal?

Figyelt kérdés

hiányzik 2 szem az utolsó levélből, ma fogyott el az utolsó, és még kettő nap lenne hátra, de sajnos nem fogok tudni holnap felíratni+kiváltani.

Arra gondoltam előbb elkezdeném a 7 napos szünetet. Ilyet lehet? Gyengülhet a védelem? Fél éve szedem.


2011. júl. 3. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
ilyet egyszeruen nem szabad..
2011. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de h lehet h hianyzik?
2011. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha elfelejtetted volna bevenni az utolsó kettőt. Előbb fog megjönni, és 2 nappal előbb kell kezdened a következőt. Szerintem. Amikor felíratod, kérdezz rá a nőgyógyásznál erre is, és arra is, hogy, hogy kell-e kiegészítő védekezés, és ha igen, meddig.
2011. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
www.orvostudakozo.hu
2011. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért hiányoznak, mert beteg voltam, és folyamatosan hánytam, így pótolnom kellett a gyógyszert azokon a napokon. De most voltam nyaralni és nem volt időm felíratni.
2011. júl. 3. 22:55
 6/7 anonim válasza:

Ha elhagytam egy tablettát, akkor szedjem tovább a következőt? Hány napos legyen ilyenkor a szünet? Egyfázisú készítményeknél minden szem egyforma a csomagban, ha egy tabletta elvész, akkor a következő napi tablettával értelemszerűen pótolható, és így tovább a többi nap esetében. A szünetet ilyenkor ne nyújtsuk meg, hogy „utolérjük” magunkat, legyen ugyanúgy 7 napos. Az lesz az eredménye, hogy egy nappal korábbra hozzuk a ciklust.


Ez 1 tablettára mondja de szerintem ugyanúgy lehet 2-vel is csak akkor ne 9 nap, hanem ugyanúgy 7 nap maradjon a szünet :)

2011. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
eszembe se jutott a szünetet megnyújtani, gondoltam előbb kezdem előbb befejezem. csak amiatt aggódom, hogy gyengül-e a védelem.
2011. júl. 3. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!