Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkezdhetem elöbb a femibiont...

Elkezdhetem elöbb a femibiont szedni? kb 10 nappal elöbb.

Figyelt kérdés

most vagyok 10 hetes és az előző vitaminomból már csak 5db van és mivel drága nem szeretnék egy dobozzal venni a femibionra meg rá van írva hogy a 13.héttől...

és ha elkezdhetem akkor pótoljak e valamit?

nem tudom mi a külömbség a 400 és 800-as között...


2010. máj. 27. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, elkezdheted nyugodtan!
2010. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

közben megtaláltam hogy mi a különbség és gyakorlatilag csak a folsav feleződik minden más ugyanannyi...

ezek szerint az úgy jó ha szedek hozzá 200 folsavat 10 napig...(úgy emlékszem van úgyis itthon)

de ha nincs akkor ki kell pótolni szerintetek? vagy nem lesz baj ha 10 napig kevesebb folsavat kap a baba?

2010. máj. 27. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:
persze, hogy nem baj, ha "normál" adag folsavat kap, és nem duplát. a többi vitamin nem is tesz különbséget az első trimeszter és a többi közt. én nem is szedtem mindennap a femibiont, és így is szépen fejlődik a babus.
2010. máj. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nem pótolnám ki. Ha az 5-6. héten lennék akkor igen, de a 10. héten már túl vagy azon a bizonyos kritikus fejlődési szakaszon, amikor a folsavhiányból adódó fejl. rendellenességek kialalulnak. Ráadásul a folsav bizonyos mértékben raktározódik is és idáig elég sokat ettél belőle!
2010. máj. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a femibiont szedtem az elején a folsav miatt, de aztán már nem vettem többet belőle, mert a 400as még drágább, mint a 800as. Nem mintha spúr lennék vagy ilyesmi, de az elevitből a 100 darabos 6000 ft, míg a femibion egy havi adagja több mint 5000 ft. Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam, csak láttam, hogy írtad, hogy nem vennél egy egész dobozzal ,mert drága.
2010. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!