Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik lehetnek a következmények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lehetnek a következmények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


9 napja szedek Sensonette fogamzásgátlót, most szedem életemben először, és az első napon 19h-kor vettem be, de utána volt, hogy 20-21-22-23 h körül vettem be, és szép lassan áttértem arra, h 23 h legyen belőle. Most már ezentúl mindig 23 h-kor veszem be, a kérdésem a következő: Ugye abból nem lesz bajom, ha még most az elején pár órahossza különbséggel vettem be a tabit? Mik lehetnek a következményei ennek?

Várom a válaszokat és előre is köszi!


25/N


2011. jún. 29. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár órának nem lesz semmi következménye. Én mást szedtem, arra az volt írva, hogy 12 óra csúszás még nem gond, nem tudom, ennél mennyi idő van írva, de szerintem nem lesz baj.
2011. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem sem lesz gond.De akkor már mindig maradj meg az este 23 óránál...
2011. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, oké, köszönöm a válaszokat. Annyit ír, hogy lehetőleg a nap ugyanazon szakában vegyük be, meg annyit, ha 12 órán túl vesszük be, akkor nagyobb a kockázat, de az, hogy mik lehetnek a következmények úgy erről annyira nem írt, de akkor így most már tudom, köszi mindkettőtöknek! Még annyit ír, hogy ha a menzesz első napján kezdjük el a szedést, akkor már az első napon védettséget kapunk, én az első napon kezdtem el szedni. Csak én ebben a védettségben nem vagyok teljesen biztos, mert úgy tudom, hogy minden fajta tablettánál még az első hónapban, azaz a következő menzeszig gumival is kell védekezni, csak nem tudom, hogy ez mennyire igaz. Szerintetek?
2011. jún. 29. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 12 órán túl veszed be, akkor kisebb a védettséged. Én védekeztem máshogy is az első hónapban.
2011. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké, köszi! Te mivel védekeztél, te is gumival?

Úgy tudom még a megszakításos módszer is veszélyes olyankor a tabi első hónapjában. Jól tudom? Üdv! :)

2011. júl. 1. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!