Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan és mikortól kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és mikortól kell szedni a Gestomix tablettát?

Figyelt kérdés
Most fogok életemben először fogamzásgátló tablettát szedni. 26 éves vagyok, 1 éves a gyermekem. Tudtok segíteni?
2009. márc. 25. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia! a menstruációd első napján kell bevenni az első szemet,majd 21 napig folyamatosan szedni. utána jön egy 7 napos szünet, és ha az letelt,akkor kell elkezdeni a következő levelet. a tájékoztatón is rajta van,majd olvasd el! :)
2009. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Talán a dokid kellett volna megkérdezni és elolvasni a betegtájékoztatót, amiben világosan le van írva!
2009. márc. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, 1. válaszadó! 2. válaszoló, képzeld, az orvosom szabin volt, egy hülye bunkó orvos volt helyette, aki alig várta, hogy kimenjek az ajtón, egyetlen szót sem lehetett vele beszélni normálisan... a tablettát pedig még ki sem váltottam, mert még nem volt rá pénzem, csak pár nap múlva lesz. Ehhez mit szólsz? Könnyű itt okoskodni, de nem vagyok kiváncsi az ilyen emberekre, köszönöm.
2009. márc. 26. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!