Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok nektek elmúlt a visszat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek elmúlt a visszatérő hüvelygombátok miután abbahagytátok a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés

Mióta szedem minden hónapban szenvedek vele, hiába van kezelve a párom is:S Már teljesen tönkreteszi a nemi életünket is. Most épp 7 napos szünetem van és azon gondolkodtam, hogy nem fogom folytatni tovább, mert azelőtt egy évbe 1x max. 2x ha előjött most meg szinte folyamatosan. Tehát az érdekelne, hogy van itt valaki akinek ugyanezt volt a problémája és a gyógyszer abbahagyása után helyrejött?


19/L


2011. jún. 24. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is többször volt amíg szedtem a tabit, bár nem minden hónapban, de elég gyakran. Fél éve már, hogy letettem a tabit, azóta EGYSZER SEM(!) volt! (azért lekopogom) :)
2011. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na akkor remélem, hogy nekem is megoldódik így a problémám:))
2011. jún. 24. 13:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is havi szinten előjött a gombám a tabi alatt. Fél évig szedtem a tabit és az alatt végig nőgyógyászhoz járkáltam. Miután abbahagytam szinte azonnal elmúlt, és azóta (2 év alatt) talán ha 2szer előjött a gomba.
2011. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!