Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szűz lánynak fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lánynak fogamzásgátló tabletta? (lent)

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, a tampon felhelyezéssel is gondjaim vannak, egyedül csak a mini sikerül, a normál már nem, mert fájdalmat okoz.

Így a nőgyógyász sem tud megvizsgálni, lehetséges lehet tablettát felíratni még így is?

Az óvszerben nem igazán bízom. Mit tanácsoltok?


Kérlek, csak a kérdésre válaszolj, és csak akkor, ha érdemi tájékoztatást tudsz nekem adni. Köszönöm.


2011. jún. 23. 16:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Relatív...megkérdezhetem hogy hány éves vagy?:) semmi izélés csak úgy talán jobban tudok segíteni...amikor én mentem én ismertem a dokit előtte vagy egy hónapja voltam szimpla rutinvizsgálaton és nekem felírta vér, vagy hüvelyvizsgálat nélkül, én 17 voltam akkor (1 hónap kelet a 18hoz) anyum is velem volt de semmivel sem vacilált:)
2011. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
21
2011. jún. 30. 20:41
 13/23 anonim ***** válasza:
en mikor eloszor mentem feliratni, kertem idopontot, es sajnos sietett a menzim, es megjott hamarabb, igy nem tudott megvizsgalni. vett vert, es felirta a gyogyszert. azt mondta hiv ha gond lenne a veremmel, ha nem akkor nyugodtan valtsam ki, es a kovetkezonel szedhetem. aztan mikor elfogyott a harom honapos adagom, mentem megint iratni, akkor mar megvizsgalt hogy minden ok e.
2011. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem fel fogja írni...bár ha megbízol a párodban én ajánlanám az első szeretkezéshez inkább a gumit, mivel úgysem lesz kemény szex (hisz szűz vagy) nem igen szakadhatna ki. de természetesen a te döntésed:)
2011. jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
remélem nem írok butaságot, de én úgy tudom, hogy aki szűz, attól kenetet vesznek csak. (szóval semmiképp sem vizsgál meg kézzel)
2011. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Első alkalommal gumi nélkül? :D Ennyire megbízol a pasiba, hogy nincs semmi nemi betegsége?
2011. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Persze. Ő is szűz még. (tudom, ez nem zárja ki a betegségeket) Illetve nagyon rég ismerem már.

Nem mondtam, hogy szaladni fogok a receptért, egyszerűen csak érdeklődöm a dolgok miben létéről.

2011. jún. 30. 21:30
 18/23 anonim ***** válasza:
21:01 Természetesen, akiben nem bízik az ember azzal ne is szexeljen.
2011. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok túlságosan paranoiás :D de a mostani párommal feküdtem le először gumi nélkül, és azért mert rendszeres véradó, ott meg kiszűrik a fertőző betegségeket.
2011. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én is szüzen irattam fel, vérvétel, pisiteszt, meg elmondod volt e a családodban ezzel kapcsolatos probléma. Ha nem volt és jók az eredmények is akkor kiírja a legmegfelelőbbet. Majd ha megvan az édes együttlét egy idő múlva rákszűrés (nálam nemrég volt az első).


És tanácsként ha ebbe vágsz bele: várd ki az első hónapot, az a legtutibb. Addig kiegészítő. És az első hónapban lehetnek mellékhatások, a tájékoztatót figyelmesen olvasd el, hogy mi az ami normális mellékhatás mi az amikor vissza kell menni. Sokan nem veszik ezt figyelembe és tovább szedik, amiből persze baj lesz.


22L

2011. júl. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!