Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szűz lánynak fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lánynak fogamzásgátló tabletta? (lent)

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, a tampon felhelyezéssel is gondjaim vannak, egyedül csak a mini sikerül, a normál már nem, mert fájdalmat okoz.

Így a nőgyógyász sem tud megvizsgálni, lehetséges lehet tablettát felíratni még így is?

Az óvszerben nem igazán bízom. Mit tanácsoltok?


Kérlek, csak a kérdésre válaszolj, és csak akkor, ha érdemi tájékoztatást tudsz nekem adni. Köszönöm.


2011. jún. 23. 16:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felírhat. A fogamzásgátlóhoz a vérvizsgálat főleg a fontos.
2011. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

minek neked fogamzásgátló tabletta?


Vérvétel kell ahhoz,hogy felírják,nem kézzel fogja az orvos megállapítani hogy milyen gyógyszer kell neked .

2011. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak a mini megy fel, akkor a barátodnak a pénisze sem fog felmenni. Akkor minek fogggátló?
2011. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Minek? Talán mert előre gondolok a védekezésre. Felmérek minden lehetséges "eszközt" és azt választom, amit jobbnak látok. Baj talán, hogy nem vagyok felelőtlen?


Köszönöm a válaszokat, eddig úgy tudtam, vizsgálat is kell a vérvételen kívül.

2011. jún. 23. 17:09
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
igen, baj... Mi az hogy kipróbálsz minden lehetőséget? egyedül aztán marhára tudod tesztelgetni az óvszer és a foggátló közti különbséget :D
2011. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Jajj, menj már innen :)

Nem vagyok kíváncsi a trollra, aki még olvasni és értelmezni sem tud. Köszi, hogy itt voltál, kívül tágasabb :)

2011. jún. 23. 17:16
 7/23 anonim ***** válasza:
hú de buta itt valaki:D mind1, majd kinövöd (vagy nem)
2011. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

figyelj csak ha nem élsz szexuális életet akkor az orvos nem fog felírni semmit. Csak abban az esetben ha valami betegséged van és ez szükséges a gyógyulásodban.

De csak úgy hogy te bemész és mondod h szűz vagyok de előre gondolkodom és azért kell, akkor elfog veled beszélgetni és elmondja,hogy miért is nem írja fel.

2011. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Természetesen van barátom, bocsi, ha nem volt egyértelmű.

Nem a semmiért gondolkozom ezen.

2011. jún. 23. 17:21
 10/23 anonim ***** válasza:
A nagy sz*rt nem írja fel. Énis ugy mentem beh nemvoltam még együtt a barátommal és szeretnék szedni fogamzásgátlót és igen szükséges a vizsgálat megnézi h belül minden rendbe van-e. utána várvizsgálat visszaviszed az eredményt és felirja. nekem is felirta. Helyes hogy előre gondolkozol !! énisi így tettem.
2011. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!