Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle? Tapasztalatok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle? Tapasztalatok? Hogy is van ez? (nem egészen értem)

Figyelt kérdés
Hétfőn kellett bevennem egy ilyen tablettát és azt hallottam, hogy volt olyan aki már másnap is vérzett, de volt olyan is aki csak pár napra rá vagy akinek rendesen megjött utána úgy ahogy kellet volna. Az lenne a kérdésem, hogy akkor nem feltétlenül kell, hogy megjöjjön utána pár napra? Szóval lehet, hogy nekem se zavart be annyira és rendesen fog megjönni a menstruációm? Még annyit leírok, hogy a tabletta bevétele az utolsó menstruációtól számítva az 5. napon történt. Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2011. jún. 22. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg lesz némi vérzés valamelyik nap, utána pedig vagy megjön időben a következő havid, vagy pedig késik. Kicsit megbolygatja a szervezetet...
2011. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én menstruáció előtt 2 nappal vettem be (biztos ami biztos...), meg is jött rendesen. Szerintem ez a közbenső vérzés attól függ, hogy épp hol jársz a ciklusodban. Egyébként pedig nem mindenkinél okoz bármilyen tünetet is.
2011. jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az escapelle tabletta tájékoztatóján az áll, hogy ez nem befolyásolja a vérzés időpontját, akkor jön meg, amikor meg kell jönnie. De ha azt nézzük, hogy rengeteg benne a hormon, ami ugye bármit művelhet, vérzés is előfordulhat,de nem kell, hogy előforduljon. Más tablettáknál van, hogy az áll, hogy bevételét követő 3-4 napon belül vérzés lép fel.
2011. jún. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is kellett bevennem, ugyanígy a ciklus után pár nappal. Nem volt vérzés a két ciklus között, rendesen jött meg, illetve, hogy egész pontos legyek, pár nap késéssel. Ne aggódj!
2011. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én vettem már be...

Engem összekavart teljesen,úgyhogy az,hogy rendesen fog az alkalmazása ellenére is megjönni,szerintem nem igaz.

Amúgy én 2 órára rá olyan rohadt rosszul lettem,hogy kétes volt,hogy mentőt hívnak hozzám...

2011. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!