Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle + antibiotikum?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle + antibiotikum? Tapasztalatok esetleg?

Figyelt kérdés

Fogorvos felírt nekem antibiotikumot, mert épp jö9n a bölcsességfogam (Dalacin, napi 3 tabletta). Sajnos csütörtök éjjel történt egy kis baleset a Párommal: védekeztünk, de lecsúszott a gumi, szerintem pont az utolsó másodpercekben (ez a mi szerencsénk...). 10 óra múlva már bevettem az Escapelle-t. Mikor megkérdeztem az (egyébként mérhetetlenül lekezelő) nőgyógyászt, hogy vegyem be az antibiotikumot, odavetette, hogy 6 óra különbséggel, és rácsapta az orromra az ajtót. Én inkább 7 órára vettem be rá az elsőt, a többit 4-4 órával azután.


Most elég letört és fáradt vagyok, néha picurit görcsölgetek, ezeket vélem az Escapelle-es mellékhatásnak. Tudom, ha a ("kedves"...) Doktor Úr azt mondta, így legyen, úgy kell lennie, de természetesen félek. Járt már valaki hasonló cipőben?


Ciklusom 16. napján történt (34 napos ciklusok...), sajnos elvileg pár nappal peteérés előtt.


2011. júl. 11. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ne gyengíti a Dalacin a hatását, mert régebben nekem fertőzésre az orvosom írt fel Dalacint, és volt, hogy a fogamzásgátlóval együtt adta a receptet, és nem mondta, hogy mellé kell védekezni.

De úgyis úgy lesz, ahogy meg van írva a sorsodnak, de szerintem nem lesz baj. Főleg, hogy egy csomót vártál is.

2011. júl. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azoknak, akik hasonló cipőben járnának és kidobta volna a kereső: görcsölgettem napokig, hetekig, majd fehér folyás, később pár napig tartó pecsételő vérzés jött. A menzeszem 2 nappal a várt előtt jött meg, nagyjából normális mennyiségű és lefolyású volt.

Ráadásul hálisten a Dalacin is hatott, azóta semmi panaszom a fogamra. :)

2011. aug. 1. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!