Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumival rossz a sex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumival rossz a sex?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 15:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
nekünk nem
2009. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Pasifüggő. Óvszerfüggő. Kedvfüggő. Teljesítményfüggő.

Szerintem inkább a barátodat kérdezd meg erről.

2009. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Én gumiba azt mondtam egyszer észere: "Hé baby, itt vagy még?" Tehát gumiban nem éreztem semmit. Vagy ez csak a Tesco -sra Igaz?
2009. ápr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
eleg pocsek.. nelkule sokkal jobb
2010. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
nem rossz,de gumi nélkül sokkal jobban élvezi a férfi!
2010. márc. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
a nemi betegségek elkerülése végett(AIDS...stb..) használj mindig óvszert!!akkor is ha szed a csaj fogamzásgátlót mert attól még elkaphatod a betegséged és az AIDS-re nincs gyógymód!!
2010. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ha van egy barátod,ami elég komoly kapcsolat és meg is bízol benne..és együtt vagytok 2-3 hónapja..fogamzásgátló mellé nem kell az óvszer.
2010. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 LASFASF ***** válasza:
Szerintem nincs különbség, próbáltam már így-is, úgy-is, és nem éreztem különbséget, meg attól sem félek, hogy kiszakad, mert mielőtt elmennék, kiveszem a csajból... így felcsinálni nem fogom, olyanokkal meg nem állok le, akiknek lehet betegségük... 18/f
2010. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
nem tudhatod hogy kinek milyen nemi betegsége van!Attól függetlenül hogy szép a csajod..még lehet bármi baja..kívülről éppen nem látszik hogy milyen belső fertőzése van amiről mellesleg ő sem tud!Sokan úgy állnak hozzá hogy olyan nem állok le akinek lehet nemi betegsége..tudhatod??
2010. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
hidd el hogy kell óvszer!!!attól még aids-es leszel hiába szed tablettát a csaj
2010. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!