Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumival rossz a sex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumival rossz a sex?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 15:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz,de nélküle sokkal jobb.Nincs gond,hogy kilyukad-e stb.Természetesen csak akkor szabad,ha valami más fogamzásgátlóval védekeztek,pl.tablettával.
2009. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
úgy éretm, rosszabb a pasinak?
2009. márc. 23. 15:53
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
a sex nem tudom, de a szex nem rossz gumival.
2009. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Az párom, és én is nagyon élvezzuk gumival. nekem jobb is ugy.
2009. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha jobban belegondolsz,akkor a pénisze nem közvetlenül ér a hüvely falához,hanem még van rajta plusz egy "fólia".A barátom szerint sokkal jobb gumi nélkül.
2009. márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Hupssz.. nem az párom, hanem a párom. :):)
2009. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
52%
Hát olyan mint a színházi producer jobb nélküle de biztonságosabb én már jártam úgy hogy ki lyukadt furdés után ne használjatok mert könnyeben ki szakad de inkáb fogamzásgátlót használjatok vagy ha élvezel ki veszed
2009. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Sokkal tompább érzés. Igaz, tizenévesen volt, hogy 2 gumit is felhúztam, hogy tovább bírjam. Ma meg (36 vagyok) inkább letépem, mert több ingerlés kell. Elég igazságtalan a világ, tizenévesen annyi szűk puncit kaptam, holott egy tapasztaltabb, tágabb, sokkal jobb lett volna, most meg mintha mind csak tapasztalt, tág puncival találkoznék. Ha fiatalos élményt keresek, a nők popsiját választom. Óvszerrel, persze. Jó szűk érzés, mint hajdanán :))))
2009. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel se. Persze élvezetesebb nélküle, hogyne lenne, de úgy konkrétan és hangsúlyosan rossznak nem mondhantó vele se. Nem zavar, nem kellemetlen, nem akadályoz, csak tompítja az érzést. Cserébe viszont - ha amúgy sem vagytok túl vadak - talán a legbiztonságosabb megoldás, és káros mellékhatásai sincsenek, egyes fogamzásgátló tablettákkal ellentétben.
2009. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nélküle mindenképpen jobb, a gumival tompább az érzet. A gumi mellett részemről az szól, hogy könnyebb a szeretkezés elején az ún első "száraz" behatolás, mivel a gumi síkosított. Szóval ha választani kéne, akkor egyértelműen nélküle, mert úgy csak igazán szabad a szex.
2009. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!