Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon mi lesz? Védett így a gumi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lesz? Védett így a gumi?

Figyelt kérdés
tegnap lefeküdtünk a barátommal:)már egy hónapja és pár napja szedek fogamzásgátlót.. amúgy gumival is védekeztünk! de volt olyan h párszor kicsit lecsúszott amikor kivette..csak 1-2 cmvel..szal nem maradt bennem! am egyszer cseréltünk is gumit,mert nagyon kiszáradt és féltünk h elszakad! am majd 2 óráig tartott..annyira izgult h nem ment el:P ebből lehet baj?
2009. márc. 23. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeded a fogamzasgatlot, akkor biztos nem vagy terhes. vagy te nem ettől félsz, hanem a betegségektol?
2009. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a terhességtől..ezért védekezünk duplán:) am így véd a gumi? csak kíváncsi vagyok
2009. márc. 23. 14:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Mit értessz baj alatt???
2009. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gumi véd, hanem a tabletta. ne gyerekeskedj mar.. nem kell duplan védekezni. en pl. amikor tablettat szedtem, a baratom mindig belémélvezett, és nem lettem terhes.
2009. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
a terhességet..:S:S
2009. márc. 23. 15:01
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Ne idegeskedj. esélytelen h terhes vagy. feltéve, ha a tablettat rendesen szeded. barmennyire is félsz most, eszedbe ne jusson bevenni 72 orasat.
2009. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A tabletta véd, önmagában is, ha nincs, ill. nem volt egyéb gáz.

Pl.:antibiotikum szedés, vagy hasmenés, hányás, egyéb ami a tabletta hatóanyagának felszívódását csökkentette volna.

2009. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm:) de még mindig nem válaszolt senki sem..h pl ha nem szedném a gyógyszert akkor így a gumi védett volna, h csúszkált?
2009. márc. 23. 15:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem szednéd a gyogyszert, akkor lenne rá esély h terhes legyel.
2009. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
értem:S én csak attól félek h nem hat még rendesen a tabi:( ezért is használtunk óvszert...nem értem miért csúszkált:S
2009. márc. 23. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!