Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A yasminelle jó a pattis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A yasminelle jó a pattis bőrre? Mennyi idő után tünnek el a pattik?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A yasminelle-t nem ismerem, de valami hasonlót használok én is, Vreya,ez bőrre és hajra van! nekem olyan 3 hónap után kezdett el hatni!
2009. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én nem vagyok szakorvos, de szerintem ne szedj Yasminelle-t ha pattanásos a bőrőd, mert az egy fogamzásgátló, és csak a pattanások miatt szerintem nem éri meg beleavatkozni a hormonháztartásod természetes rendjébe :/ Szedj A-vitamint, vagy kerüld a zsíros ételeket. 1-1 ismerősömnek ezekkel a módszerekkel tűntek el a pattanásai.

21/L

2009. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is Y-t szedek és pattanás ellen csak ajánlani tudom.

A hátam olyan volt mint egy aknamező, most meg szép és sima. Előtte nem tudtam felvenni toppot, mert szégyelltem a hátamat, de a Y. teljesen rendbe tette. Bátran mutogatom a hátamat strandon, báli ruhákban.

Az arcommal is rengeteget szenvedtem, de teljesen kitisztította. Olykor előjön 1-1 kisebb pattanás, de az alapozómból azóta, ha használtam összesen 1/2 ml-t.

Meg nekem a nőgyógyász is erre adta a Y-t, persze a fő ok mellett.

2009. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ja és a Y-t szedem már jó 1 1/2 éve.


A 13:48-as voltam!

2009. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!