Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan aki már hosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki már hosszabb ideje szedi a gyógyszert és egyátalán nem múlik el a mellfeszülése, meg hasszúrkája?

Figyelt kérdés

Én már 9 hónapja szedem a Gracialt, és remélem mellékhatás, és nem terhesség jelei:(

Előző hónapban hasmenésem is volt, és hánytam is. Előző hétfőn meg jött, úgy ahogy kell. Folyton bennem van a félsz, hogy mi van ha...

Láz és hányás lehet terhesség jele? Vagy most van ilyen vírus?


2009. márc. 22. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen virus, de ha influenzás lettél volna, akkor azt éreznéd más jelekből is.

Én inkább arra gondolok, hogy ez nem a neked való tabletta, van olyan akinél csak a sokadik levél után jönnek ki a mellékhatások. A hasmenés és a hányás is mellékhatás, mintahogy a mellfeszülés, hasszurka is... Ha beszedted ezt a levelet beszéld meg a nőgyógyászoddal, hogy esetleg másikat szednél.

2009. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is Gracieles vagyok, igaz még csak 4 hónapja, nem 9, de nekem is feszülnek azóta is a melleim, meg jó 2 héttel mensi előtt már elkezd fájdigálni a hasam, mensi előtt pár nappal elmúlik, de mikor kezdődik megint visszajön és ujamm 2-3 nap, szal szörnyü... Azt mondják pedig 2-3 hónap alatt el kéne muljanak ezek a tünetek mert addigra rááll a szervezet, szal megszűnhetne már mert elég kellemetlen...:(
2009. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy hasmenésem nekem is volt elég gyakran és tuti a tabitól mert szünetbe sose, mikor szedtem, levél elején meg elég sokszor. Paráztam is hogy mivan ha etől nem hat a tabi, de hát reménykedek, hogy csak... Hányni mondjuk nem hánytam.
2009. márc. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!