Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után hat a tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után hat a tabletta?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát szedek. Mennyi idő (hány nap), vagy levél után kell lennie hatásának? Mármint mikortól véd már kiegészítő védekezés nélkül?
2009. márc. 20. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
1 honap a tuti
2009. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
ha a ciklus első napján veszed be(mikor megjön a menzid)akkor attól a naptól.De ha a 3.vagy a 4. napon veszed be akkor rá egy hétre szabad elhagyni a gumit pl.Én úgy tudom
2009. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
milyen 1 hónap???Ne higyj az első válaszadónak
2009. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

Van ugye a 7 napos szabály, amit mindenki tud, aki már szedett fog.gátlót. Az enyémen azt írták a 8. naptól véd (Belara). Ettől függetlenül meg lehet várni az egy hónapot, biztos ami biztos.

Mindezeket tapasztalatból írtam! Nem 'hasracsapás'.

2009. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Az én dokim azt mondta 1 hónap az a biztos szerintem annyit ki lehet még bírni ha nem akarsz gyereket!
2009. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Egy doboz beszedése után alakul ki a védettség,tehát 21 nap tabletta szedés, majd 7 nap megvonásos vérzés, és a 29.-ik naptól biztos a hatás.
2009. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi a faxnak pontoztatok le idióták?Utána kéne olvasnotok de akkor csak pontozzatok
2009. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!