Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órán tul hathat még a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órán tul hathat még a tabi? Normális válaszokat légysziii

Figyelt kérdés
Péntek este 3/4-ed 10-kor balesetet szenvedtünk egy olcsó sz@r gumi miatt.a 72 óra élrdekel mert ha jol számolom vasárnap este járna le és csak 7főn tudok bemenni a nődokimhoz.Felírhatja/felírja még?Használhat még vagy van más ilyen jellegű gyógyi is mert abortuszra nem szivesen mennék/rossz élmények miatt.Van egy 21hós kisfiam és több gyereket nem akarok még!!!!segíííítttsssééééggg
2011. jún. 5. 08:19
 1/9 Starforce válasza:
Én úgy tudom,hogy a 72 órás tabi is már más, mint a hagyományos fogamzásgátló,más a hatóanyag.Szerintem futás az ügyeletre.
2011. jún. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem fog hatni. 72 óra az 72 óra. és minél később veszed be, annál kisebb az esélye hogy hatni fog. ha meg időtúllépés van akkor meg egyáltalán nem...
2011. jún. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Számolni sem tudsz... 24 óra egy nap. 72 óra 3 nap. Péntek este történt, tehát szombat az első 24 óra, vasárnap a 2. 24 óra (48), hétfő 3/4 10 a 3. 24, tehát a 72. óra.

De a 72 órás tabletta úgy működik, hogy minél később veszed be, annál kevésbé hatékony. Legalább lesz kistesója a fiadnak.

2011. jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minél később veszed be, annál rosszabb a hatásfoka. A 72 órában már csak 10% körül van. Nem értem, miért nem lehetett azonnal eltakarodni egy receptért a legközelebbi kórház nőgyógy. ügyeletére, pláne ha már abortuszod is volt...
2011. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!Kedves utolsó!Ha idegesít h miért írok ki ilyen kérdést,nemkell válaszolni viszont ha már rászánod magad akkor hagnemen változtass,mert nem vagyok kíváncsi a bunkó stílusú megnyilvánulásodra!Egyébként biztos megvan rá az okom hogy nem "takarodok azonnal" kórházba vagy akárhova!
2011. jún. 5. 15:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Áruld már el, mi az az OK, amiért nem lehet elmenni egy ügyeletre?
2011. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Sajnos jártam már hasonló cipőben, az első tabit a 62. órában vettem be, a másodikat a 74. órában. Nem lett baba, bár lehet hogy amúgy sem lett volna. Az orvosom azt mondta, hogy a 74. óra még bőven belefér...
2011. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 06-05 valószínüleg azért mert nincs pénzem vagy mert faluban élek ahol nem ugy mennek a dolgok mint a városban!!!és még az is megeshet ha már pénzem van,de buszjárat nincs,ja és autónk van de épp elvitték dolgozni ja és a dolgozónak sincs pénze!remélem kielégítettem a kíváncsiságodat
2011. júl. 1. 12:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne hari, de a pénzre fogni a lehető legrosszabb. Elmenni a nőgyógyra akár 7végén, kölcsönautóval, ismerőssel, akárkivel, plusz a gyógyszer mondjuk 15000Ft, de akkor nagyon messze van a város. Egy abortusz kb 50000. Egy gyerek felnevelése többmillió. A parázás felbecsülhetetlen...

(Minden másra meg ott a M****C***)

2011. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!