Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hogy abba kell hagyni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy abba kell hagyni, túl panghat a vesém, májam?

Figyelt kérdés

2x volt gyógyszer túladagolásom, és utána hónapokig, vagy talán (de nem szedtem semmilyen gyógyszert) évekig érzékeny voltam egy egyszerű lázcsíllapítóra is. Most mindennap fogamzásgátlót szedek, ettől is lehetnek rosszulléteim, és abba kell hagynom majd?

az orvosnak nem mondtam, mindig kimegy a fejemből.

a háziorvostól tudom megkérdezni leghamarabb. de szeretnék véleményt hallani. akinek máj probléma miatt kellett abbahagyni, az utána már nem is szedhette?


2011. jún. 3. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:

"az orvosnak nem mondtam, mindig kimegy a fejemből"


Májad csak egy van. és életed is! Spuri vissza az orvoshoz, mert nem lehet tudni, hogy hány dobásod van még.

Nem vagyok májbeteg, igazán nem is értek a dologhoz, de én a helyedben minimum, hogy konzultálnék az orvossal.

2011. jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én se vagyok az. sosem volt máj elégtelenségem. 2x túladagoltam magam... lelkiokokból.
2011. jún. 3. 10:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Oké, de miért nem kérdezed meg a dokidat? Mi honnét tudjuk?
2011. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elküldött vérvételre, és megvizsgált mielőtt felírta a gyógyszert? Mert ha igen, akkor elvileg észre kellett volna vennie, ha valami olyan bajod van, ami miatt nem szedheted. Ha meg nem, akkor keress másik orvost. Egyébként nem értem, hogy hogy tud kimenni ilyen dolog a fejedből...
2011. jún. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
úgy, hogy 4 éve történt és nem jut eszembe
2011. jún. 3. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!