Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet valakinek úgy terhességi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wazzup14 kérdése:

Lehet valakinek úgy terhességi tünetei, hogy nem érintkezett fiúval nemi úton?

Figyelt kérdés

Heló, a barátnőm elkezdett hányni, késik a menstruációja, és a hasonló terhesség jelei, de még nemi úton soha nem érintkeztünk, szóval ez szinte biztosan kizárva, más tipp?

fontos lenne, aggódom:(


2011. máj. 31. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nem érintkeztetek akkor nem lehet terhes, ez már csak így működik.Hány éves vagy?
2011. máj. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én eddig csak macskánál hallottam álterhességről.
2011. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Valószinüleg terhes Csak az a gáz hogy nem tőled :D:D:D
2011. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tudod van egy olyan szakma, hogy orvos, lehet nem ismered, de eleg sok egeszsegi problemat tud megoldani.
2011. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy pont te beszélsz itt a kultúráról, mikor még a 8.os biosz könyvet se lapoztad át. Amúgy, ha biztosan nem kerülhetett általad sperma belé, akkor nézz a körme alá, talán mással kavar a hátad mögött, vagy egyszerűen csak elkapott valami csúnya vírust, és az produkál ilyen tüneteket.
2011. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

kedves barátnőm 15 éves, és nem szeretné elmondani anyjának, mert így is elég szigor az anyós..

2. nem akar elmenni nőgyógyászhoz, akárhogy is hajtogatom neki..


Most voltak kirándulni, fiukkal közös wc.. más infot nem tudok adni, fogalmam sincs h mi, remélem nem terhesség...

2011. máj. 31. 21:55
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát haver, szerintem akkor megtömték a luvnyádat elég rendesen. :]
2011. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Embereknél is létezik állterhesség! Bármi baja lehet, ilyen fiatal korban még nem áll be rendesen a menstruáció! Késhet, 1 hónapban 2x menstruálhat... Mindenképpen menjen orvoshoz (háziorvoshoz)!
2011. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Dainn, őszintén 1 kicsit megmosolyogtattál :'DDD még így aggodás közben is


remélem elmegy, de hát mondhatom én neki ..

2011. máj. 31. 21:59
 10/14 anonim ***** válasza:

lehet hogy ő lesz a 2. Szűz Mária :D

amúgy valószínűleg betegség lehet bár nem értettem hogy a "közös wc" alatt mit értesz mi történhetett

2011. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!