Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kell óvszert választani?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell óvszert választani?

Figyelt kérdés

Soha nem használtunk még, fogalmam sincs, mit kell nézni, (van ebből méret? honnan tudjam mekkora kell?) vagy milyen márkájút érdemes...

24 éves nő vagyok, 5 éve házas, elejétől fogva gyógyszert szedtem, ezután szültem majd spirálom volt, most gumit kellene használnunk egy ideig, és gőzünk sincs az egészről, ha ciki, ha nem...szóval kekeckedő válaszolók kíméljenek :)


2011. máj. 28. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát méretekben annyi a különség, hogy vannak amiknek 53 és vannak amiknek 56 mili az átmérője. Nekem a durex love a favoritom, de ez szerintem emberfüggő :)

25/F

2011. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban a méretre kellene figyelnetek. Ez általában a csomagoláson fel van tüntetve. A másik amit érdemes megnézni, hogy állítólag a nagyobb élvezhetőség miatt készítik az extra vékony óvszereket. Meg ugye vannak az extra vastag óvszerek, vannak a kívül bordázottak amiken apró kicsi dudorok vannak stb stb.
2011. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

oké, a méret fontos, szerintem az extrák minket most nem érdekelnek :) akkor ezt nézni fogom, köszi!

még vmi: van nagyon gagyi szar, amit semmiképpen ne vegyünk meg?

2011. máj. 28. 18:02
 4/4 anonim ***** válasza:

A Durex és a LifeStlye jó márkák. Mi 3 éve ezt a kettőt váltogatjuk, soha nem szakadt el egyik se!


Konkrétan ezeket ->


* Life Styles SKYN (fekete dobozban található): A Life Styles a bárhol beszerezhető márkák közé tartozik, legújabb terméke, a SKYN névre hallgató óvszer igazi különlegesség. Ez a termék latex helyett egy Sensoprene elnevezésű anyagból készült, ami természetesebb érzést nyújt, a különlegesen vékony óvszer ugyanakkor a legerősebb latextermékek biztonsági szintjét garantálja. A három darabos termék ára 900 forint.


* Durextől a Fetherlite Ultima, vagy Real Feel, vagy Elite, vagy Ultra Thin.


[link]


Itt körbe is tudsz nézni, hogy milyenek vannak. :)

2011. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!