Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha az óvszer lyukas, akkor az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az óvszer lyukas, akkor az elszakad, ergo utána felfújva nem tartja a levegőt ugye?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 22:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akár sikerül felfújni akár nem te igénytelen vagy!
2011. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Verzió:


Leveszed, megmosod, és utána fújod. Ekkor valójában már kár fújni, hiszen mosás közben lehet bele vizet engedni. Az még jobb teszt, mint a levegős.



2. Verzió:


Leveszed, a szádhoz emeled, fel akarod fújni, de rossz szögben tartod, és a szádat elönti a saját g***d...



3. Verzió:


Leveszed, elkezded fújni, és pár fújás után a kis lufi kipukkad, beterítve tartalmával a szegény lányt.



4. Verzió:


Szinte ugyanaz, mint az előbbi. Fújás közben kopognak az ajtón, és valaki (random családtag) benyit. Meglepetten odafordulsz, és pont akkor nem bírja tovább a gumi. Az érkező kellemes ajándékkal (az arcán) távozik.



Lehetne még ebből többet is kihozni, csak nekem már túl éjszaka van ehhez.

2011. máj. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

mikor akarod felfujni?

elotte vagy utana?

En egyiket sem ajanlom.

elotte fujod mar nem tudod felvenni, ha utana akkor meg gusztustalan!

2011. máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
de vigyázz g*cis lesz a szád.
2011. máj. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én még régebben kiszurtam 1gumit kiváncsiságból, aztán felfújtam. És nem is történt semmi. Mintha ki sem szurtam volna. furcsáltam....Amugy szerintem ha használat közben lyukadna ki azt észre vennéd.
2011. máj. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Smartguy86 ***** válasza:

Ha elég gyorsan fújod, pl mint egy kompresszor, akkor akár lyukasan is felfújhatod, mint egy lufit. Erre itt egy példa:


Egy használt óvszert megtöltünk ondóval. Az ondóval telt gumin egy 1 nanométerszer 3 mikronos lyuk van. A gumi tágulási együtthatója 4. Számítsa ki, hogy mennyi psi nyomással kell fújni a gumit ahhoz, hogy annak térfogata folyamatosan nőjjön a kiszökő levegő ellenére! (30 pont)


Akár fizika felvételin is el lehetne sütni....

2011. máj. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!