Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tobbszor olvasom itt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobbszor olvasom itt, hogy lecsuszik az ovszer vagy kiszakad, miert?

Figyelt kérdés
Miert csuszik le egy gumi, tul kicsi meretu talan? Es miert lyukad ki? Annyi sokfele gumit lehet venni, de megis mindig tortenik baleset veluk? Akkor nem is annyira biztonsagos?
2009. márc. 16. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Biztonságos, ha az előírtak alapján használod..vékony pénisznél csúszhat le, meg ha túl hevesek vagytok akkor, adott farokhoz, adott méretű..ennyi..
2009. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Helytelen használat esetén kilukadhat. Le van írva, hogy hogyan kell használni, azt be kell tartani. Szerintem az itt olvasottakkal ne törődj, mert ugyanaz az ember akár 100-szor is elmesélheti ugyanazt az egy sztorit.


Szerintem megfelelően használva a gumi biztonságos.

2009. márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi, de gondolom csak a nagyon-nagyon vekony gumik szakadnak ki, nem? Mert szedtem fog.tabit, de most inkabb gumival vedekezunk, es nem szeretnek terhes lenni(((
2009. márc. 16. 15:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2009. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kosz a linket:))
2009. márc. 16. 15:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a nagyon vékony szakadhat el. Az extra save meg a többi is, ha gyártási hibás.
2009. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!