Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha valaki bevesz egy 72...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki bevesz egy 72 órást, rá hány napra kell, hogy megjöjjön?

Figyelt kérdés
2008. febr. 18. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is már vettem be 1x 72órás tabit,de utána nem jött meg.Nem kell hogy megjöjjön.Báris szerintem.
2008. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megjött egy hét mulva
2008. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs megírva, hogy egyből megkell jönnie magától... Nekem pont most volt erre alkalmam...:S és most megvan, és rendes időben, mint szokott!
2008. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem még szerencsére nem kellett,de sztem nagyon felborítja a hormonháztartást,ugyhogy jól megkutyulhatja az egészet!
2008. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy megjön-e a menzeszed a tabletta bevételét követően attól függ, hogy peteérés előtt vagy után vagy éppen.

Ezért van akinek megjön, van akinek nem.

Ha időben bevetted a tablettát, akkor nem lehet gond, ne aggódj.

Ha a menetrend szerinti menzeszed késiki, akkor csinálj meg egy tesztet.


(Sajnos a 72 órás tabletta tájékoztatója nem valami jó, én is sokat aggódtam mikor használnom kellett, ezért olvastam utána, hogy miként is hat.)


Sok sikert!

2008. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
79%
Sziasztok , én 2 hete vettem be a tablettát , de nem jött meg , két tesztem is pozitiv lett...ezt nem értem , nem hiszem hogy állapotos lennék...
2008. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
a 72 órásat? 72 órán belül? em lehet, hogy 2 tablettából állt és csak az egyiket vetted be?
2008. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, mert ez egy szemes volt...
2008. márc. 19. 12:56
 9/9 anonim ***** válasza:
89%

nekem escapelle volt,az egy tablettas...én ugy tudom minden 72 orastol 10 napon belul meg kellene jonnie,kulonben nagy az eselye ,h terhes vagy....

ha nem jon meg sztem menj el orvoshoz

2008. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!