Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a baj? Kiszakadt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Kiszakadt az óvszer de a barátom nem élvezett el és esemény utáni gyógyszert is vettem be utána?

Figyelt kérdés
Vettem be Escapelle Esemény utáni tablettát. Nemvolt semmi mellékhatás de 5 napra rá elkezdtem vérezni!Mitől lehet ez?Lehetek terhes? A hasam uygyanugy Görcsöl mint amikor menstruálok de a vérzés gyengébb és a menstruációmnak is csak 2hét múlva kellene megjönnie. Ez a gyógyszer hatása lehet? írta a betegtájékoztató a vérzészavart.
2009. márc. 15. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy mellékhatás,én is ugyanigy jártam
2009. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne ess panikba, a zavart okozhatja a gyogyszer vagy a stress.
2009. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony a gyógyszertől van. Sajnos ez egy nagy adag hormonbomba, ami teljesen összezavarhatja a hormonháztartást. Nyugodj meg, menstruálsz. Nem hiszem, hogy ha nem élvezett el a barátod, és vettél be esemény utáni tablettát, terhes lehetnél. Ennek így az esélye 0.
2009. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha beleolvasnál a betegtájékoztatóba? Ott rejlik a válasz.
2009. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elolvastam a betegtájékoztatót nem 1x és ott nemir semmit azzal kapcsolatban hogy elöbb megjönne a menstruáciom mint más gyógyszereknél! a Többi választ pedig Köszönöm Szépen!
2009. márc. 15. 14:46
 6/11 anonim ***** válasza:
a 14:20-nak van igaza.
2009. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Meg kell jönnie,a gyógyszer kiszakítja a petesejtet,ha volt megtermékenyülés.Az hogy hamarabb jött meg,azt jelenti,hogy hatásos volt a gyógyszer.A bevételtől számított öt napon belül vagy a normál időpontban kell megjönnie.Ne aggódj.
2009. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak azért tartottam érdekesnek mert nem olyan erős a vérzésem mint amikor normálisan mensturálok
2009. márc. 15. 15:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaj, kedves.. hat nem azt akartad h megjöjjön? a tablettatol megjött, es ez jo. inkabb örülj neki h megakadalyozta a terhességet.
2009. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért mert ez normális menstruálás.De most kissé felborulhat a ciklusod.Velem is ez volt,de rögtön utána elkezdtem a fog.gátlót,ami rendbe tette.Javaslom neked is,legalább nem kell idegeskedni.
2009. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!